Linki

1.

6 komentarzy:

 1. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam!
  1. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  2. http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  3. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam ☺

  Kiedyś myślałam, że miłość to najpiękniejsze co może spotkać człowieka. Sądziłam, że ta jedna rzecz wystarczy by każdy był szczęśliwy,teraz już wiem jak głupia byłam. Co za ironia nie ? Ja, Skyler Green dziewczyna, która od życia pragnęła jedynie odrobiny miłości dziś pragnie cofnąć czas bo jej zaznała. Nigdy nie sądziłam, że będę żałować czegoś tak bardzo jak tego że ON stanął na mojej drodze, że tej cholernej miłości zachciało się ze mnie zakpić i zamienić moje dotychczas spokojne życie w piekło. Dziś marzę tylko o tym by zasnąć i już się nie obudzić...

  http://welcome-in-hell-zayn-malik.blogspot.com/

  Natt ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Z góry przepraszam za spam :)

  Witam. Jeśli masz trochę wolnego czasu oraz umiesz i lubisz robić zwiastuny do blogów - zapraszam na nabór. To dopiero początkujący blog więc poszukuje osób które mi pomogą go jakoś rozkręcić :D
  Serdecznie zapraszam ! :*

  http://zwiastuno-landia-emerald.blogspot.com/p/nabor.html

  OdpowiedzUsuń
 6. http://stay-with-me-1d.blogspot.com/

  Rose jest sama (nie licząc wierniej przyjaciółki i psa). Pracuje w klubie nocnym jako tancerka, chociaż jej piętnastoletnia głowa pragnęła zupełnie czegoś innego. Teraz ma jednak dwudziestkę na karku i jej wielkie plany odleciały w otchłań zapomnienia. Mimo to ona uparcie stara się wszystko sobie poukładać, odłożyć pieniądze na przyszłość i jeszcze pójść na studia. Cały ten jej porządek zniszczy nieoczekiwanie pewien blondyn, który uświadomi jej, że każdy z nas ma swoją mroczną stronę, że nawet Rose nie znała siebie tak do końca. Zrujnuje on w niej wszystko, przez co dziewczyna będzie musiała zacząć od nowa układać samą siebie, a później cały swój świat.
  Oto zarys fabuły nowego bloga z udziałem One Direction (głównym bohaterem jest Niall). Zapraszam cię do zapoznania się z resztą bohaterów, kto wie może spodoba Ci się to co robię i zostaniesz ze mną na dłużej :)
  Ja postaram się do ciebie wrócić i również ocenić twoją pracę, bo wiem, że to mega motywujące. Zapraszam więc do siebie http://stay-with-me-1d.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że pozostawisz po sobie ślad ♥

  ~ Całuję, Flippy :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie masz konta, a chcesz skomentować zaznacz Anonima.
Jeśli chcesz być informowana/y o rozdziałach → http://she-is-different.blogspot.com/p/informowani.html